Specjalizujemy się w optymalizowaniu kosztów energetycznych

Finansujemy rozwiązania efektywności energetycznej w firmach. Generujemy oszczędności i inwestujemy w niezależność energetyczną. 

Środki na inwestycje i rozwiązania OZE pochodzą przede wszystkim z funduszy  formuły ESCO lub z innych dostępnych na rynku opcji.  Oferujemy rozwiązania nie obciążające budżetu i zdolności kredytowej. 

Nie masz budżetu, zdolności kredytowej, leasingowej ? Nie chcesz korzystać z drogiego finansowania bankowego ? 

Potrzebujesz tarczy energetycznej  i ochrony przed wysokimi cenami ? 

Skutecznie obniżamy rachunki za energię dzięki czemu przedsiębiorstwa są bardziej wydajne, ekologiczne i konkurencyjne. 

Doradzamy przy zakupie energii i gazu


Pomagamy w wyborze  sprzedawcy i podpisaniu z nim umowy.Redukujemy wysokość rachunków. Dopasowujemy parametry do mocy zamówionej.

Redukujemy opłatę mocową


Zmniejszamy opłatę mocową korzystając z programu DSR. Dopasowujemy firmy do redukcji. Końcowym efektem jest wypłata środków pieniężnych dla firmy. 

Audyt energetyczny


Efektem audytu energetycznego jest konkretna diagnoza dzięki, której można dostosować zakład  do mniejszego zużycia. 

Wymiana oświetlenia


Wymieniając oświetlenie na LED generujemy znaczne oszczędności i zmniejszamy rachunki za prąd

Fotowoltaika

Finansujemy instalacje,  które uniezależniają od rosnących kosztów energii. Budujemy zewnętrzne farmy dla firm

Finansowanie inwestycji 

Doradzamy w jaki sposób i gdzie można sfinansować modernizacje. Pomagamy w korzystaniu z ulg i uzyskaniu białych certyfikatów.

Efektywność energetyczna

Zmniejszenie zużycia enegii elektrycznej
Bezpieczeństwo w prowadzeniu biznesu

Ekologiczne źródła
Innowacyjność 

Bezpieczeństwo energetyczne stanowi kluczowy obszar prowadzenia biznesu.  Rozwój i ekspansja to podstawa przedsiębiorczości i na tym najczęściej się skupiają się zarządzający.  Drugą stroną medalu są odpowiednie działania ograniczające koszty, bo one budują silny i stabilny fundament. Ostatnie lata pokazały jak odpowiednie zabezpieczanie i optymalizacja przedsiębiorstw może wpłynąć na rentowność i stabilność biznesu.  Tym zajmujemy się w Insignii. Doradzamy jak zabezpieczać biznes przed rosnącymi cenami energii i jak ograniczać jej zużycie w wielu obszarach.
                                                                                                

Insignia Energy Sp. z o.o. działa na rynku od 11  lat. Od początku funkcjonowania firmy nastawieni byliśmy na rozwiązania, które mają prowadzić do redukcji śladu węglowego. Wierzymy, że ograniczając szkodliwe emisje przyczyniamy się do ochrony środowiska i poprawy jakości życia. Efektem naszych starań jest prowadzenie badań nad technologią będącą alternatywnym źródłem energii. Jesteśmy autorami opatentowanej technologii odzyskującej energię - Energy Squeezer

Wspieramy przedsiębiorstwa mające na celu optymalizacje kosztów i redukowanie zużycia energii. Współpracujemy z przedsiębiorcami w wielu wymiarach prowadzenia biznesu. Widząc ogromną potrzebę zadbania o bezpieczeństwo energetyczne nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi dostawcami, i producentami rozwiązań optymalizujących koszty,  którzy zagwarantują najlepszą jakość i sprostają oczekiwaniom naszym i naszych klientów. 

      

ŚRODOWISKO

OTWARTOŚĆ I ZAUFANIE

KREATYWNOŚĆ

Współpraca z nami

Współpraca z nami to przede wszystkim doradztwo a obszary jakie obejmujemy naszymi analizami powodują, że stajemy się partnerami długoterminowymi. Współpracujemy z  wiodącymi dostawcami usług i produktów z szeroko pojętej energetyki. 

1

Poznajemy się

Zaczynamy od rozmowy i spojrzenia na problemy jakie możemy rozwiązać, posiadając wiedzę o Twoim przedsiębiorstwie. 
2

Etap audytu i planowania

W zależności od potrzeb robimy analizę i audyt mający na celu zaprojektowanie konkretnych działań. Bardzo często na początkowym etapie jest to analiza parametrów dystrybucji, którą robimy za darmo a informacje z niej wynikające dają podstawy do zaproponowania konkretnych rozwiązań
3

Wdrożenie i rozliczenie

Wdrażamy rozwiązania zgodnie z zaplanowaną i zatwierdzoną strategią. Podchodzimy do zadania projektowo a nasi eksperci odpowiadają na prawidłowe wykonanie zlecenia. Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie i bywa tak, że jest ono kompensowane z zysków i oszczędności jakie są efektem naszych usług. 
4

Opłacalność i korzyści

Podstawowa wartość to outsourcing usługi doradztwa energetycznego.  
Proponujemy skorzystanie z najtańszych lub najlepiej dopasowanych form finansowania. Często okazuje się, że wykorzystując dotacje, ulgi bądź formę ESCO - przedsiębiorstwa ponoszą niewysokie koszty a efekty oszczędnościowe dają potężną dźwignię do rozwoju. Współpracę z nami warto traktować jako inwestycję. 

Kadra zarządzająca

Nasze aktywności i doświadczenie zdobyte w biznesie przekujemy w Twój sukces. Kadra zarządzająca posiada wieloletnie doświadczenie na  rynku energetyki, produkcji, zarządzania i optymalizacji w biznesie.  Realizowaliśmy projekty dla spółek handlowych, firm produkcyjnych i usługowych. Łącząc wiele specjalizacji integrujemy ekspertów z różnych dziedzin  a naszym celem jest optymalizowanie kosztów, usprawnianie funkcjonowania biznesu i efektywność energetyczna

Tomasz Wantuch
Prezes

Konsultant i broker technologii. 
Wieloletni ekspert i analityk rynków finansowych. Doradza przy tworzeniu strategii zarządzania i efektywności w biznesie. 

Insignia Energy Sp. z o.o.

REGON 142843760: NIP 5213596031Skontaktuj się z nami

509 203 170

Najlepszą formą poznania jest  zawsze kontakt bezpośredni więc  zapraszamy  do spotkania osobistego lub w online.  

Napisz 

This website was designed with Mobirise