Fotowoltaika dla biznesu


Skorzystaj z instalacji bez wkładu własnego i angażowania zdolności kredytowej. 

Rozwiązujemy problem - wysokiej opłaty mocowej - podwyżek cen energii - zależności od konwencjonalnych dostawców energii - zmienności i ryzyka geopolitycznego

Nadwyżki niewykorzystanego prądu można odsprzedać do sieci energetycznej, co oznacza, że energia nie marnuje się a instalacja generuje realne zyski w czasie, kiedy prąd nie jest na bieżąco zużywany. Co więcej, fotowoltaika jest sposobem na uniezależnienie się od stale rosnących cen energii elektrycznej - dlatego też coraz bardziej się opłaca. Fotowoltaika stanowi możliwość zdywersyfikowania źródeł energii dla prywatnych gospodarstw domowych jak i firm, przedsiębiorstw produkcyjnych, gmin oraz gospodarstw rolnych. 

Mobirise

Wygodne formy finansowania

Wraz z naszymi parterami proponujemy kilka wygodnych opcji finansowania instalacji. Każda forma jest dostosowana do preferencji i strategii i rodzaju przedsięwzięcia. 

Proponujemy sfinansowanie i wybudowanie instalacji fotowoltaicznej wraz z modernizacją, rozbudową o trafostację jeżeli istnieje taka potrzeba. Nie musisz  inwestować środków własnych i  angażować zdolności kredytowej.

Instalacja spłacana jest z oszczędności. 
Forma spłaty w abonamencie daje od razu oszczędności ponieważ miesięczna rata jest obliczana tak aby była znacznie niższa od obecnego rachunku za prąd.   

Brak wkładu inwestycyjnego

Bez inwestowania własnych środków. Finansujemy Twoją  fotowoltaikę abonamentem, na stałej i gwarantowanej stopie. 

Leasing 

Szeroka oferta rozwiązań w różnych opcjach. Elastyczne formy ustalenia harmonogramu wpłat, kwoty początkowej i rodzaju leasingu. 

Dotacje i dofinansowania

Korzystamy z rozwiązań dofinansowania przy wykorzystaniu projektów rządowych i lokalnych inicjatyw. Np. Energia Plus, Agroenergia itp.

Mobirise

Zewnętrzna Farma. Budujemy i finansujemy instalacje, która jest poza zakładem. Farma może być postawiona w dowolnym miejscu w Polsce. Firma nie musi posiadać swojej ziemi. Moce produkcyjne zależą od potrzeb i wielkości potrzebnego wolumenu. Przedsiębiorstwo zyskuje swoje własne zewnętrzne, alternatywne i tanie źródło energii. Instalacja jest serwisowana, monitorowana i zabezpieczona. 

Na czym polega współpraca 


Rozpoczynamy od określenia ilości zapotrzebowania przedsiębiorstwa na prąd. Następnie nasz specjalista analizuje jakie są możliwości montażu.

Przed przystąpieniem do montażu przygotowujemy projekt techniczny.
Klient otrzymuje wycenę instalacji wraz z montażem oraz symulację oszczędności w horyzoncie średnio i długoterminowym.

Analiza ekonomiczna określa czas po jakim inwestycja się zwróci (z uwzględnieniem możliwości uzyskania dotacji) oraz ile prądu zostanie wygenerowane przez instalację w określonym horyzoncie.  

Dla kogo jest to właściwe rozwiązanie ?Nasze wsparcie adresujemy do każdego klienta zainteresowanego uzyskaniem realnych oszczędności i który liczy koszty związane ze zużyciem energii.

Przedsiębiorcy płacący wysoką opłatę mocową. 

Inwestycja w fotowoltaikę pozwala na uniezależnienie swojego zakładu od zmian zachodzących na rynku i uzyskanie stałej ceny energii.

Dla firm dbających o środowisko i zainteresowanych zmniejszeniem śladu węglowego. 

Co zyskujesz ?


Płacisz mniej za rachunki. W skali roku generujesz konkretne oszczędności.

Nadwyżki niewykorzystanego prądu możesz odsprzedać do sieci energetycznej. Możesz je również magazynować i wykorzystywać np. w stacji ładowania samochodów elektrycznych

Fotowoltaika jest sposobem na uniezależnienie się od stale rosnących cen energii elektrycznej
Fotowoltaika stanowi możliwość zdywersyfikowania źródeł energii  

Etapy procesu wdrożenia i instalacji

1

Audyt fotowoltaiczny

Analizujemy techniczne i ekonomiczne możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej. Przyglądamy sie wysokości bieżących i planowanych kosztów energii elektrycznej, preferowanemu miejsca montażu. Na tej podstawie ustalamy optymalną wielkość i parametry instalacji fotowoltaicznej.
2

Dobór urządzeń i kosztorys

Przedstawiamy ofertę, zawierającą konkretne urządzenia. Informujemy również o dostępnych rozwiązaniach finansowych i pomagamy dobrać najbardziej adekwatną formę. Dodatkowe finansowanie może być z kredytu, leasingu, dotacji, rat (formy abonamentowej). 
3

Podpisanie umowy i prace montażowe

Następuje podpisanie umowy zgodnej z wcześniej ustalonymi parametrami instalacji. Po podpisaniu ekipa zajmuje się montażem i instalacją. Po wymianie licznika na dwukierunkowy następuje rozruch instalacji

Skutecznie zmniejszamy
rachunki za energię

Insignia Energy Sp. z o.o.
REGON 142843760: NIP 5213596031


Skontaktuj się z nami

509 203 170

Najlepszą formą poznania jest  zawsze kontakt bezpośredni więc  zapraszamy  do spotkania osobistego lub w online.  

Napisz 

This web page was made with Mobirise site templates